Ansök om ekonomisk rådgivning hos JWK Redovisning & Skatterådgivning

Vår redovisningsbyrås kontor

Träffa våra medarbetare!

Mikael Wiklund

VD

micke@jwk.se

08-534 405 39

Ninos Nison

Vice VD

ninos@jwk.se

08-534 405 72

Södertälje

Fahmi Aphram

(Kontorsansvarig) Redovisningskonsult

fahmi@jwk.se

08-534 405 73

Mikael Issa

Redovisningskonsult Civilekonom

mikael.issa@jwk.se

08-534 405 79

Agnieszka Hejnar

(Föräldraledig) Diplomerad Redovisningskonsult

agnieszka.hejnar@jwk.se

08-534 405 75

Elisar Haffo

Redovisningskonsult

elisar@jwk.se

08-534 405 76

Mikael Touma

Redovisningskonsult

mikael.touma@jwk.se

08-534 405 30

Ingela Kjellman

Redovisningskonsult

ingela@jwk.se

08-534 405 34

Mikael Issa

Redovisningskonsult, Civilekonom

mikael.issa@jwk.se

08-534 405 79

Riam Amso

(Föräldraledig) Diplomerad Redovisningskonsult

riam@jwk.se

08-534 405 32

Jihan Issa

Redovisningskonsult

jihan.issa@jwk.se

08-534 405 79

Felicia Ataseven

Redovisningskonsult

felicia.ataseven@jwk.se

Andrea Bashe

Redovisningskonsult

andrea.bashe@jwk.se

072-856 09 94

Peter Flodman

Redovisningskonsult

peter.flodman@jwk.se

08-534 405 77

Liljeholmen

Pierre Barhado

(Kontorsansvarig) Redovisningskonsult Civilekonom

pierre@jwk.se

08-534 405 33

Ma Xu-Ying

Redovisningskonsult

ma@jwk.se

08-534 405 37

Therese Lidén

Administratör, bolagsbildare

Therese.liden@jwk.se

Tamara Üney

Diplomerad Redovisningskonsult

tamara@jwk.se

08-534 405 74

Conny Hammar

Redovisningskonsult

conny.hammar@jwk.se

08-xxx xxx xx

Rönninge

Andreas Ek

(Kontorsansvarig) Redovisningskonsult Likvidator

andreas@jwk.se

08-534 405 36

Jenny Grenå

Redovisningskonsult

jenny@jwk.se

08-534 405 36

Pia Englund

Diplomerad redovisningskonsult

jenny@jwk.se

08-534 405 36

Sanna Hurme

Diplomerad redovisningskonsult

sanna@jwk.se

08-518 378 58

Åsa Larsson

Redovisningskonsult

asa@jwk.se

08-518 378 57

Norrköping

Nizar Bedros

(Kontorsansvarig) Diplomerad redovisningskonsult

nizar@jwk.se

011-450 17 21

Sargon Akcan

Administratör, bolagsbildare

sargon@jwk.se

011-450 17 24

Stina Svensson

Diplomerad redovisningskonsult

stina.svensson@jwk.se

Andreas Kreuger

Diplomerad redovisningskonsult

Andreas.kreuger@jwk.se

011-450 17 22

Jonathan Wirödal

Redovisningskonsult

jonathan.wirodal@jwk.se

070-773 19 18

Alexandra Hannason

Redovisningskonsult

alexandra.hannason@jwk.se

Menu