Ansök om ekonomisk rådgivning hos JWK Redovisning & Skatterådgivning

Vår redovisningsbyrås kontor

Träffa våra medarbetare!

Mikael Wiklund

VD

micke@jwk.se

08-534 405 39

Ninos Nison

Vice VD

ninos@jwk.se

08-534 405 72

Södertälje

Fahmi Aphram (Kontorsansvarig)

Redovisningskonsult

fahmi@jwk.se

08-534 405 73

Tamara Üney

Diplomerad Redovisningskonsult

tamara@jwk.se

08-534 405 35

Agnieszka Hejnar (Föräldraledig)

Diplomerad Redovisningskonsult

agnieszka.hejnar@jwk.se

08-534 405 75

Elisar Haffo

Redovisningskonsult

elisar@jwk.se

08-534 405 76

Ingela Kjellman

Redovisningskonsult

ingela@jwk.se

08-534 405 34

Mikael Issa

Redovisningskonsult, Civilekonom

mikael.issa@jwk.se

08-534 405 79

Mikael Touma

Redovisningskonsult

mikael.touma@jwk.se

08-534 405 30

Riam Amso (Föräldraledig)

Diplomerad Redovisningskonsult

riam@jwk.se

08-534 405 79

Rudy Altunsu

Redovisningskonsult

rudy.altunsu@jwk.se

08-534 405 32

Jihan Issa

Redovisningskonsult

jihan.issa@jwk.se

08-534 405 75

Felicia Ataseven

Redovisningskonsult

felicia.ataseven@jwk.se

Mariia Mamon

Redovisningskonsult

mariia.mamon@jwk.se

Liljeholmen

Pierre Barhado (Kontorsansvarig)

Redovisningskonsult, Civilekonom

pierre@jwk.se

08-534 405 33

Ma Xu-Ying

Redovisningskonsult

ma@jwk.se

08-534 405 37

Therese Lidén

Administratör, bolagsbildare

Therese.liden@jwk.se

Conny Hammar

Redovisningskonsult

conny.hammar@jwk.se

Rönninge

Andreas Ek (Kontorsansvarig)

Redovisningskonsult, likvidator

andreas@jwk.se

08-534 405 36

Jenny Grenå

Redovisningskonsult

jenny@jwk.se

08-534 405 36

Pia Englund

Diplomerad redovisningskonsult

jenny@jwk.se

08-534 405 36

Sanna Hurme

Diplomerad redovisningskonsult

sanna@jwk.se

08-518 378 58

Åsa Larsson

Redovisningskonsult

asa@jwk.se

08-518 378 57

Norrköping

Nizar Bedros (Kontorsansvarig)

Diplomerad redovisningskonsult

asa@jwk.se

011-450 17 21

Sargon Akcan

Administratör, bolagsbildare

sargon@jwk.se

011-450 17 24

Stina Svensson

Diplomerad redovisningskonsult

stina.svensson@jwk.se

Andreas Kreuger

Diplomerad redovisningskonsult

andreas.kreuger@jwk.se

011-450 17 22

Jonathan Wirödal

Redovisningskonsult

jonathan.wirodal@jwk.se

070-773 19 18

Menu